wywieranie wpływu na ludzi, konwersja
wtorek, 15 marzec 2016 22:13

W ostatnim wpisie przedstawiłem Ci 10 technik ustalania ceny, które zwiększą Twoje dochody, dzisiaj zapytany przez jednego z czytelników, chciałbym się jednak zastanowić, czy w ogóle warto umieszczać na stronie internetowej ceny?

wtorek, 08 marzec 2016 13:53

10,99? 10,00? a może 9,99? nie.. a może 9,95? O ustalaniu cen można by dyskutować bardzo długo. Dlatego dzisiaj przygotowałem dla Ciebie specjalny poradnik z zebranymi technikami ustalania ceny, które pozwolą Ci zwiększyć sprzedaż. Przedstawię Ci 10 prostych technik, o których nikt nie wie, których większość się domyśla i których większość nie stosuje!

niedziela, 14 luty 2016 11:26

Dla tych, których nie było z nami w Gliwiach na Politechnice podczas JUG Silesia V zapraszam do obejrzenia video nagrania z mojego wystąpienia. 30 minut konkretnej dawki wiedzy o manipulacji! Nie pożałujesz!

piątek, 05 luty 2016 19:40

Dzisiaj opowiem Ci o 10 rzeczach, których Twój klient nie cierpi. A wiesz dlaczego? Bo sam nie jesteś swoim klientem i ciężko Ci się wczuć w tą rolę. Dla Ciebie wszystko jest idealne - przecież tak ma być. Białe jest białe, a czarne.. szare? Ale spokojnie, nie będzie o kolorach. Porozmawiamy o 10 aspektach, które jeśli poprawisz z pewnością odnotujesz wzrost zadowolenia klientów, a to przełoży się no wzrost sprzedaży na Twojej stronie internetowej lub w Twoim sklepie internetowym.

niedziela, 24 styczeń 2016 22:27

Od dłuższego czasu tłumaczę Ci jak optymalizować  tajemniczy współczynnik konwersji, jednak jeszcze nie było okazji, żeby wytłumaczyć, czym on jest...? A jak tu optymalizować coś, czego nie do końca rozumiemy? :)

niedziela, 17 styczeń 2016 22:40

W dzisiejszym wpisie chciałbym poruszyć pytanie, czy manipulacja jest dobra, czy też manipulacja jest zła? Pytanie to często pojawia się z ust moich rozmówców. Pewnie sam nie raz zastanawiałeś się, drogi Czytelniku, czy techiniki, które opisuję są dobre, czy złe...

wtorek, 05 styczeń 2016 21:22

Reguły wywierania wpływu można stosować w Internecie, jak i poza nim - to oczywiste. I tu i tu działają równie skutecznie. O tym, że wielu marketerów korzysta z reguł możemy się przekonać, jeśli jesteśmy świadomi, jakie są to reguły i z czym się je je. O regułach można przeczytać w książce Roberta Cialdiniego, jak i w mojej - polecam obie pozycje, dla pełniejszego obrazu wykorzystania reguł w realu i Internecie.

poniedziałek, 21 grudzień 2015 10:51

Zapraszam Cię do obejrzenia mojego wystąpienia nagranego podczas tegorocznego JoomlaDay w Gdańsku #jdpl2015

sobota, 19 grudzień 2015 10:19

Dzisiaj opowiem Ci pewną historię, której odmian w sieci można znaleźć bardzo dużo, jednak ciężko trafić do źródła, żeby potwierdzić jej prawdziwość. Nie zniechęcaj się tym jednak, ponieważ wnioski z tej historii są bardzo cenne.

piątek, 18 grudzień 2015 21:56

Znasz może tych ludzi z ilustracji do artykułu? Może już ich gdzieś widziałeś? Jeśli coś Ci świta, ale nie wiesz gdzie, to zaraz pomogę Ci sobie przypomnieć.

W dzisiejszym artykule chciałbym Ci opowiedzieć o najczęściej popełnianym błędzie, podczas wybierania zdjęć na stronę lub sklep internetowy.

Hej!

Mam nadzieję, że odwiedzisz mnie ponownie wkrótce?! Polub także fanpage. Kliknij tutaj:

Losowa recenzja:

Wywieranie wpływu
serwis sprzedajacastrona™.pl jest częścią GR4. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów umieszczonych na stronie bez pisemnej zgody autora jest surowo zakazane.
×
×